فیلمهای سینمایی و تلویزیونی «غیر قابل ردیابی» ، «این سرزمین» ، «طعم شادی» ، «تندرشکن» ، «هشت» ، « پسران بد 2» ، «پازل» ، «دو مرد در شهر» ،«پدال زن دیوانه»، «شتاب کن» و«خار» پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان ماه ازشبکه های یک ، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استانها پخش میشـود.

شـبـکـه یــک

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «غیـرقابـل ردیابی »به کارگردانی گریگوری هابلیـت پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 22 ازشبکـه یک  سیما پخش میشــود .

درخلاصه داستان فیلم آمده:جنیفرمارش كه افسرپلیس در دایره جنایات اینترنتی است با حضور در وب سایت عجیبی دراینترنت به نام « با من بكش » مشكوك می‌شود. چند ساعت بعد ازاین وب سایت صحنه‌هایی مربوط به اذیت و آزار مرد میانسالی پخش می‌شود و سپس این مرد كشته می‌شود. كارآگاه « اریك باكس »از دایره جنایی رسیدگی این پرونده را به عهده می‌گیرد.فیلم سینمایی « غیـرقابـل ردیابی » محصول سال 2008 کشورآمریکا می بـاشـد .

فیلم تلویزیونی « این سرزمین » به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی  سعید جهانیان و فرناز سپهرآرا جمعه 7 آبان ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : به طورباورنکردنی تمامی دامها ، حوضچه های پرورش ماهی و محصولات کشاورزی منطقهای، آلوده به مواد سمی شده اند و به صاحبان آنها خسارتهای مالی فراوان وارد شده است." سحر" که دراین زمینه تحقیق می کند ضمن همکاری با سازمان محیط زیست و درپی آزمایشهای فراوان متوجه میشود که درآب موجود درمنطقه ، آلودگی شیمیایی به چشم  می خورد که مربوط به بازیافتها و پس زباله های یک کارخانه مواد شوینده است که درمکانی غیرمجازمدفون میشوند و آب رودخانه را آلوده میسازند .جعفردهقان،علی قربانزاده و نفیسه روشن به عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی « این سرزمین » از تولیدات مرکزسیما فیلم بازی کرده نـد .

شـبـکـه دو

فیلم سینمایی « طعم شادی» به کارگردانی و تهیه کنندگی  میتسو هیرو می هارا جمعه 7 آبان ماه ساعت 10/18 از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم درمورد تاکاکو زن جوانی است که به عنوان نماینده یک فروشگاه تجاری بزرگ، مسئول عقد قرارداد با وانگ صاحب رستوران شانگهای کوچک است تا غذاهای سنتی و بسیار لذیذ او را درنمایندگیهای خود به فروش برسانند. ولی وانگ دراین مورد رضایت نمی دهد. تاتسویا فوجی و میکی ناکاتانی درفیلم سینمایی « طعم شادی» محصول سال 2008 ژاپن به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « تندر شکن» پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 20 ازشبکـه ســه سیما پخش می شــود .

درخلاصه داستان فیلم میبینیم :اسلحه ای سری را دولت انگلیس با همکاری آمریکا در یک مرکزتحقیقاتی مخفی درحال آماده سازی هستند ولی شخصی که مسئول این مرکز است خود کنترل را بدست میگیرد و میخواهد با چراغ سبز آمریکا برضد انگلیس استفاده  نماید.فیلم سینمایی « تندرشکن» محصول سال 2007 انگلیس و کانادا می باشد.

فیلم تلویزیونی « هشت » به کارگردانی محمد رسولی و تهیه کنندگی مجید پری خواه و محمد رسولی جمعه 7 آبان ماه ساعت 15/10از شبکه سه سیما پخش می شود.

حمید رضا پگاه، زیبا بروفه و یوسف تیموری  درفیلم تلویزیونی « هشت » ازتولیدات مرکز سیما به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده اند.فیلم تلویزیونی "هشت" داستان نادر را روایت می کند که یک چایخانه دارد. او در جاده شاهد یک تصادف است و خود را مقصر کشته شدن سرنشینان ماشین می داند و به همین دلیل عذاب وجدان دارد.

فیلم سینمایی « پسران بد 2» جمعه 7 آبان مــاه ساعت45/14 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمــده : پلیس به دنبال یك قاچاقچی بین‌المللی موادمخدر و قرص‌های روانگردان است . پس از شناسایی، او با شگرد خاص از كشور فرار می‌كند ، ضمن اینكه یك پلیس زن را نیز گروگان می‌گیرد كه خواهر یكی از مأمورین پلیس است . ویل اسمیت و مارتین لاورنس درفیلم سینمایی « پسران بد 2» به کارگردانی مایكل بای محصول سال 2003 کشور آمریکا ایفای نقش کرده اند.

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « پازل» به کارگردانی استنلی دانن پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 40/15 ازشبکه چهار سیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم آمده : شوهر یک زن پاریسی وقتی در حال مسافرت با قطار است کشته می شود. بعد از مدتی سر و کله چهارمرد پیدا می شود که در جستجوی دویست و پنجاه هزار دلار هستند که فکر می کنند همسرمقتول محل آن را می داند. کاری گرانت ، ادری هپبورن و والتر متیو درفیلم سینمایی « پازل» محصول سال 1964 آمریکا در ژانر کمدی و پلیسی بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « دو مرد در شهر » محصول سال 1973 فرانسه به کارگردانی خوزه جیووانی جمعه 7 آبان ماه ساعت 30/20درقالب "برنامه سینما 4 " ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی آلن دلون و ژان گابن خواهید دید : جینو به جرم سرقت در حال گذراندن محکومیت ده ساله خود در زندان است. او رفتار خوبی در زندان داشته و ژان مددکار زندان معتقد است که او می تواند به جامعه بازگردد. ژان تلاش می کند تا دو سال باقی مانده از محکومیت جینو مورد بخشش قرار بگیرد. مسئول زندان و پلیس مخالف آزادی زود هنگام او هستند. به همین دلیل ژان مجبور می شود که برای آزادی جینو به آنها تعهد بدهد.

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « پدال زن دیوانه» به کارگردانی هائو نینگ 40 دقیقه بامداد روز جمعه 7 آبان ماه از شبکه تهران پخش خواهد شد.

دراین فیلم خواهید دید : پس از اینكه فردی در مسابقات دوچرخه سواری برنده و نفر اول می شود در بازبینی فیلم مسابقه، داوران متوجه اشتباه شان میشوند كه نفر اول را به اشتباه معرفی كرده اند و او باید نفر دوم اعلام می شده است . پس از اینكه داوران نتیجه را به نفع نفر دوم اعلام می كنند، قهرمان مسابقه سرخورده می شود و احساس بسیار بدی به وی دست می دهد و دراثرهمین حس تهی بودن، پیشنهاد یك دلال را برای تبلیغات مواد نیروزا قبول می كند .فـیـلـم سینمایی « پدال زن دیوانه » با بازی لیفان دانگ ، بو هیوانگ  و كونگ جیو محصول سال 2009 کشور چین در ژانر حادثه ای ، ماجراجویی و كمدی ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی « شتاب کن» به کارگردانی سعید اسدی و تهیه کنندگی علی كویج جمعه 7 آبان ماه ساعت 30/13 از شبکه  تهـران سیما پخـش میشــود.

فیلم تلویزیونی « شتاب کن» با مضمون پلیسی، اجتماعی ماجراجویی چند جوان در دنیای مجازی و فضای اینترنت را به تصویر می کشد که باعث شناخت بیشتر آنها به محیط حقیقی و پیرامون خود می شود.
خاطره اسدی و بابك انصاری درفیلم تلویزیونی « شتاب کن » ایفای نقش پرداختند.

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم سینمایی « خار » به کارگردانی ماهاش جمعه 7 آبان ماه ساعت 30/13 ازسیمای استان ها پخش می شود .

دراین فیلم خواهید دید: شش مجرم هندی که توسط پلیس لس آنجلس به جرم سرقت دستگیر می شوند . پس از آزادی نقشه سرقت ازبانک خدماتی ایالات متحده را طراحی می کنند .آنها در حین سرقت یک کارمند را کشته و با محاصره پلیس رو به رو می شوند .
فیلم سینمایی « خار» با بازی آمیتا باچان ، لاکی وسونیل محصول هندوستان در ژانر درام ساخته شده است .

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 آبان 1389    | توسط: Moballegh    | طبقه بندی: فرهنگی،     |
نظرات()