سامانه اینترنتی ارتباط با مخاطبان رسانه ملی با حضور حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام سازمان صداوسیما مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی صداوسیما، درمراسمی با حضور قائم مقام سازمان صداوسیما، مدیركل حوزه ریاست و مدیركل روابط عمومی صداوسیما سامانه اینترنتی ارتباط بامخاطبان رسانه ملی مورد بهره برداری قرارگرفت.

براساس این گزارش، دراین سامانه كه امكان نظرخواهی، ارائه سوال و دریافت پاسخ، اتصال به پایگاههای اطلاعاتی رسانه ملی وجود دارد، مخاطبان رسانه ملی می‌توانند بدون هیچگونه محدودیتی نظرات، پیشنهادات، انتقادها و درخواست‌های خود رامطرح نمایند

مهدی یوسف مدیر واحدارتباط بامخاطبان صداوسیما در مراسم افتتاح این سامانه گفت: مجموع نظرات دریافتی از این سامانه به همراه نظرات تلفنی مخاطبان كه با تلفن 162 تماس می‌گیرند پس از جمع بندی به اطلاع مسوولین رسانه ملی به ویژه مدیران شبكه‌ها رسانده می‌شود.

وی افزود: در بخش تكمیلی طرح ارتباط بامخطابان، نظرات مخاطبان شبكه‌های مختلف سیما در تهران و مراكز استانها نیز دریافت و پس از تجمیع،دسته بندی و تنظیم نهایی به صورت هفتگی و همچنین در قالب گزارشهای موضوعی به مسوولین وبرنامه سازان انتقال می‌یابد.

یوسف یاد آور شد در برخی موارد كه نظرات مخاطبان در موضوع ویا مورد ویژه‌ای به صورت خاص و فراوان دریافت شودمكانیسم سریع ارسال نظرات برای مسوولین و دست اندركاران طراحی شده تا آنان بتوانند در كوتاه ترین زمان ممكن ضمن دریافت نظرات مخاطبان، نسبت به آن موضوع تصمیم گیری نمایند وی بیشترین حوزه نظرات مخاطبان را اظهار نظر در خصوص برنامه‌ها به ویژه در قالب انتقاد و قدردانی و همچنین پیشنهادبرای بهبود برنامه‌ها عنوان كرد و افزود.

بخشی از انتقاد مخاطبان نسبت به تغییرات برنامه هاست كه این واحد با برگزاری جلسات كارشناسی نسبت به كاهش آن با همكاری مسوولین مربوطه به ویژه مدیران پخش شبكه ‌ها و هماهنگی با واحد‌های روابط عمومی و اطلاع رسانی مناسب، سطح انتقاد مخاطبان نسبت به زمان پخش برنامه‌ها كاهش یابد.

گفتنی است سامانه ارتباط بامخاطبان رسانه ملی به آدرس www.162.irib.ir فعال می‌باشد ضمنا رایانامه162@irib.ir  در كنا رسامانه تلفنی 162( ویژه شهروندان تهرانی ) و 2781 ــ 021 ( ویژه مخاطبان شهرستانی )‌ برای ارائه نظرات مخاطبان پیش بینی شده است   

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1 مهر 1389    | توسط: Moballegh    | طبقه بندی: فرهنگی،     |
نظرات()