تیم فوتبال الهلال عربستان حریف ذوب‌آهن در دور نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شد.


به گزارش ایسنا، چهره سه تیم راه یافته به دور نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

پس از راهیابی تیم‌های ذوب آهن ایران و سئونگنام ایهلوا از كره‌جنوبی، الهلال نیز در جمع این دو تیم قرار گرفت. تیم عربستانی كه در دور برگشت مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الغرافه قطر بود، توانست این تیم را در پایان وقت‌های اضافه كنار زده و راهی جمع چهار تیم پایانی رقابت‌ها شود. الهلال اگر چه بازی برگشت را 4 بر 2 واگذار كرد، با این حال در مجموع با نتیجه 5 بر 4 راهی دور نیمه نهایی شد.

در این دیدار ابتدا الغرافه با به ثمر رساندن 3 گل، شكست 3 بر صفر بازی رفت را جبران كرد و بازی را به وقت اضافه كشاند. در وقت اضافه این تیم عربستانی بود كه با به ثمر رساندن دو گل خود را راهی مرحله بعد رقابت‌ها كرد. به این ترتیب ذوب آهن اصفهان كه در یك چهارم نهایی در مجموع با حساب 3 بر 2 پوهانگ استیلرز كره جنوبی را كنار زد، در دور نیمه نهایی رقابت‌ها باید به دیدار الهلال عربستان برود.

چهره چهارمین تیم حاضر در دور نیمه نهایی رقابت‌ها در پایان دیدار تیم‌های الشباب و جئونبوك مشخص خواهد شد. این دیدار تا دقیقه 66 با برتری یك بر صفر تیم میهمان در حال پیگیری است. الشباب در بازی رفت موفق شده بود، در کره جنوبی 2-0 جئونبوک موتورز را شکست دهد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1 مهر 1389    | توسط: Moballegh    | طبقه بندی: ورزشی،     |
نظرات()