مربی اینتر ناامیدی خود را از شکست دو بر صفر تیمش مقابل اتلتیکو مادرید بازگو کرده است. آنها در سوپرجام اروپا به تیم مادریدی باختند و رویای شش قهرمانی خود در یک سال تقویمی را از دست دادند.

 رافائل بنیتس می‌گوید: «باید بهتر شویم. از نظر ورزشی فرصت زیادی برای تمرین در کنار یکدیگر نداشته‌ایم و هنوز کارهای زیادی داریم که انجام دهیم. ما مسابقه را عالی آغاز کردیم و دو یا سه موقعیت نزدیک به گل داشتیم، اما سپس کنترل بازی را در خط میانی از دست دادیم. در پایان بازی بیش از حد باز بازی کردیم و اتلتیکو هم روی ضدحملات عالی بود.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا دژان استانکوویچ را جانشین گوران پاندف خواهد کرد یا نه، گفت: «دژان کارش را خوب انجام داد. مشکل تنها یک بازیکن نبود.»

این بازی پانزده سال پس از اولین بازی خاویر زانتی با پیراهن اینتر برگزار شد.

او می‌گوید: «به هر حال شکست دیر یا زود از راه می‌رسید و در دیداری شکست خوردیم که اتلتیکو بهتر از ما بود. به دنبال بهانه نیستیم. عالی بودیم ولی باختیم و بعضی مواقع چنین اتفاقی روی می‌دهد. ما در آغاز فصل به سر می‌بریم و هنوز صد در صد آماده نیستیم. بازی امشب بسیار متعادل بود، اما گل ریس بازی را باز کرد. این شکست ربطی به سیستم جدید ما ندارد. طبیعی است که مربی جدید ایده‌های جدیدی بیاورد و ما هم باید حرف او را گوش کنیم. حالا باید سرمان را بالا بگیریم و به قهرمانی‌های بعدی فکر کنیم.»

نوشته شده در تاریخ شنبه 6 شهریور 1389    | توسط: Moballegh    | طبقه بندی: ورزشی،     |
نظرات()