سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت که بازیکنان این تیم با 3 گلی که در نیمه نخست به ثمر رساندند در ادامه بازی دچار غرور شدند.

 پرویز مظلومی پس از پیروزی تیمش برابر تیم سپاهان اظهارداشت: امشب بازی بسیار زیبایی را از سوی هر 2 تیم مشاهده کردیم اما 3 گل ما درنیمه نخست بازیکنان استقلال را دچار غرور کرد. 
وی افزود:دربین 2 نیمه به بازیکنان تاکید کردم که بازی را درنیمه دوم جدی گرفته و به این گل ها بسنده نکنند اما متاسفانه اینگونه نشد. 
سرمربی تیم استقلال در خصوص برنامه هایش برای این بازی یاد آور شد: درنیمه نخست برنامه های ما بسیار خوب اجرا شد و درنقاطی که تمرکز کرده بودیم به گل رسیدیم. 
مظلومی افزود:در نیمه دوم می دانستیم سپاهان با استفاده از مهاجمان قد بلند خود و توب های ارسالی قصد جبران نتیجه را دارد و متاسفانه با تعویض هایی که ما انجام دادیم آنها به گل رسیدند. 
وی یادآور شد: سپاهان در نیمه دوم انتحاری بازی کرد و گل های این تیم از روی شوت های از راه دور و اوت دستی به دست آمد که البته معتقدم گل سوم این تیم خطا بود. 
وی درخصوص تعویض جباری و مجیدی نیز گفت: مجیدی به دلیل مصدومیت و جباری به دلیل تحلیل توان جسمانی از بازی خارج شدند. 
سرمربی استقلال با تشکر از هواداران و بازیکنان تیمش خاطر نشان ساخت:جا دارد از هوادران تیم که تا آخرین دقایق ما را حمایت کرده و همچنین از بازیکنان تیم که نشان دادند نتیجه بازی هفته گذشته مقابل نفت تهران اتفاقی بوده است تشکر کنم. 
مظلومی افزود:چنانچه آرش برهانی دقت بیشتری داشت می توانستیم سپاهان را با 5 گل به اصفهان بدرقه کنیم. 
وی درخصوص بازیکنان دعوت شده به تیم ملی گفت:خوشحال می شوم که بازیکنان کمتری از تیم استقلال به تیم ملی دعوت شوند با این حال فرهاد مجیدی و میلاد میداودی از بهترین های استقلال بوده اما به نظر قطبی احترام می گذارم. 
سرمربی استقلال در پاسخ به این سووال ، آیا این تیم در آینده بهتر خواهد شد یا خیر خاطرنشان کرد:ما ازفرصت اجباری تعطیلات به خوبی استفاده کرده تمرینات هوازی خود را کامل خواهیم کرد تا تعدادی از بازیکنان را که از نظر بدنی در آمادگی نیستند به سطح بالا برسانیم. 
مظلومی در خصوص قضاوت این دیدار گفت:هر چند بعضی سوت های داور جا به جا زده شد اما درکل از عملکردش رضایت داریم. 
تیم استقلال تهران جمعه شب تیم سپاهان را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد. 

نوشته شده در تاریخ شنبه 6 شهریور 1389    | توسط: Moballegh    | طبقه بندی: ورزشی،     |
نظرات()